českypolskienglishdeutschholand

Ubytování na sjezdovce v Krkonoších Apartmán SJEZDOVKA LYSÁ HORA Rokytnice nad Jizerou

Výjimečné ubytování – horský apartmán přímo na Lysé hoře v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších

Apartmán A 1.3

Apartmán A 1.4

Lokalita – lyžařský ráj Krkonoš – Rokytnice nad Jizerou

Apartmán se nachází v horské chatě „Švadlenka“ na svahu Lysé hory v Rokytnici nad Jizerou ve spodní části černé sjezdovky. Sjezdovka je součástí skiareálu Horní Domky Rokytnice nad Jizerou, který patří mezi největší lyžařská střediska v České republice.

Skiareál Horní Domky

Areál se nachází v nadmořské výšce 630 – 1315 m n. m a je oceněn značkou kvality – pěti zlatými hvězdičkami. Vyznačuje se variabilitou terénů a náročností sjezdových tratí.

Naleznete zde:

  • 2 čtyřsedačkové lanové dráhy
  • 6 lyžařských vleků
  • snowpark
  • dětský pojízdný koberec

Lanovka na Lysou horu je nejdelší v ČR a umožňuje nástup na Krkonošskou magistrálu oblíbenou běžkaři. Druhá nová lanová dráha Horní Domky Vás vyveze do výšky 905 m n. m. k horské chatě Lovčenka s vlastní roubenou restaurací.

Cestou na chatu Švadlenka naleznete další malou, ale oblíbenou restauraci na chatě Skácelka. Častým cílem lyžařů je vyhlášená restaurace na Dvoračkách. Lyžaři i běžkaři zde často zakončí zimní den. Je dostupná na lyžích i pěšky cca 20ti minutovou chůzí.

Využijte možnosti bydlet přímo na sjezdovce a vyzkoušet všechny nabízené možnosti vč. první ranní jízdy na dokonale upraveném terénu, večerního „zavírání“ sjezdovky a zbavte se starostí jak se dopravit do a z areálu.


Novinky

Last minute prosinec 2016

Akční sleva - každý host získá 15% slevu na vícedenní nebo bodové skipasy !